Movies
Ratings
283
District 9Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Made of HonorRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0