Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0