Titles you rated
- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Sense8Rated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5