Movies
Ratings
214
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0