Titles you rated
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0