Titles you rated
Wind RiverRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0