Movies
Ratings
115
Fantastic FourRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TangledRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.5