Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5