Series
Ratings
51
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.0- WolfRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0