Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0