Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0