Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
MemoriaRated ★ 4.5
BlueRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- GalloperRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5- Hot Summer NightRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Where is my DVD?Rated ★ 4.0- 오후 3시, 봄날Rated ★ 3.0
- Brushing My TeethRated ★ 3.0
- Winter sleepRated ★ 4.0
- ArielRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DoodlebugRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5