Movies
Ratings
122
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SidewaysRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0