Series
Ratings
11
Breaking BadRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0