Movies
Ratings
1548
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
On the LineRated ★ 1.5
Incident in a GhostlandRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Road to PerditionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
A Most Violent YearRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
The PossessionRated ★ 2.5
Special IDRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Monkey KingRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 4.5