Titles you rated
히나마츠리Rated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Space DandyRated ★ 3.5- Space DandyRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5