Titles you rated
A Virtuous BusinessRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0