Movies
Ratings
30
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 1.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
PunchRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0