Movies
Ratings
312
Jojo RabbitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5