Movies
Ratings
739
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
HeartbreakerRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 0.5
Take This WaltzRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 1.5
The Thin Red LineRated ★ 2.5
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 2.5
StargateRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
BeethovenRated ★ 2.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.5