Movies
Ratings
897
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0