Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0