Movies
Ratings
122
Hana and AliceRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
RushRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0