Movies
Ratings
17
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.5