Titles you rated
High School MusicalRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0