Movies
Ratings
123
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
War HorseRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
WombRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
One DayRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5