Series
Ratings
131
Dynamite KissRated ★ 2.5
SilentRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0- La La LandRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5