Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0