Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Eye's DreamRated ★ 0.5
LolitaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0