Movies
Ratings
100
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0