Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5