Movies
Ratings
77
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0