Movies
Ratings
278
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0