Series
Ratings
21
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0