Movies
Ratings
145 A Street Cat Named BobRated ★ 4.0 A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
 After My DeathRated ★ 3.5 After My DeathRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 4.0 Call Me by Your NameRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
- SohRated ★ 4.0
 MidsommarRated ★ 4.0 MidsommarRated ★ 4.0
 20th Century WomenRated ★ 4.0 20th Century WomenRated ★ 4.0
 Bad GeniusRated ★ 4.5 Bad GeniusRated ★ 4.5
 Talk to HerRated ★ 3.5 Talk to HerRated ★ 3.5
 Collage of Our LivesRated ★ 3.0 Collage of Our LivesRated ★ 3.0
 The Plan ManRated ★ 4.0 The Plan ManRated ★ 4.0
 Betty BlueRated ★ 3.5 Betty BlueRated ★ 3.5
 A Late QuartetRated ★ 4.0 A Late QuartetRated ★ 4.0
 Jane EyreRated ★ 4.0 Jane EyreRated ★ 4.0
 PersepolisRated ★ 4.0 PersepolisRated ★ 4.0
 RideRated ★ 3.0 RideRated ★ 3.0
 While We're YoungRated ★ 3.5 While We're YoungRated ★ 3.5
 The Bélier FamilyRated ★ 3.5 The Bélier FamilyRated ★ 3.5
 RenoirRated ★ 3.0 RenoirRated ★ 3.0
 PatersonRated ★ 4.0 PatersonRated ★ 4.0