Series
Ratings
22
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0