Series
Ratings
34
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5