Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 1.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5