Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
One Fine DayRated ★ 2.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 3.5