Series
Ratings
105
PastaRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0