Movies
Ratings
373
ChicagoRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
A Gift from BobRated ★ 4.0
Dumplin'Rated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0