Movies
Ratings
938
The MuleRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.0
LegendRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 1.5
The Bank JobRated ★ 2.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0