Series
Ratings
52
Killing EveRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5