Movies
Ratings
1241
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Young Mother's HomeRated ★ 4.0
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
The Holy BoyRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
Hee SooRated ★ 3.5- Nipple War3Rated ★ 4.0
- Family GraveRated ★ 2.0
- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.5
- Would You Drink LoveRated ★ 3.0