Series
Ratings
48
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5