Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
Dead EndRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0