Movies
Ratings
26
Taken 3Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5