Movies
Ratings
227
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0