Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5