Titles you rated
Hitman 2Rated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
NocturnalRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0